Кошик
Немає відгуків, додати

Про нас

У 1867 році, в Єлисаветграді, Ебергард Бургард заснував «Завод землеробських машин і знарядь», який пізніше перетворився на Акціонерне товариство «Е.Бургард і К °». Потім його успадкував син Ебергарда Бургард Еміль. У 1913 році тут працювало 350 робітників, завод випускав близько 20 найменувань продукції (кінні молотарки з приводами, бункера, одно- і багатолемішні плуги, маслоробні і млинові машини, снопов'язалки, жатки, коренерізки та ін.). Багато з них були удостоєні на конкурсах і виставках за кордоном вищих нагород. У 1915 році Еміль Бургард продав завод київському купцеві Борису Гронфайна. У 1919 році завод націоналізували.

На початку ХХ століття, Єлисаветград був столицею сільгоспмашинобудування в усій Україні, тут були розташовані заводи Бродського, «Орач», Могилевського і Лемаскіна, Шкловського, Бургардта, Яскульський і Ельворті. Але до теперішнього часу зберіг своє існування лише завод «Ельворті», який продовжує активно розвиватися.

Щоб повернути нашому регіону колишню славу і відродити колись існуючий завод Бургард, компанія «ГРУНТОПОСІВМАШ» придбала ліцензію «ELVORTI» на матеріально-технічну базу, та почала виробництво і поширення сільгосптехніки під новим брендом BURGARD. Асортимент ліцензованого виробництва, яке запускається в 2019 році, включає: зернові сівалки шириною захвату 3,6 і 5,4 метри, а також просапні 6-ти і 8-ми рядні сівалки. На заводі «ГРУНТОПОСІВМАШ» організовано повний виробничий цикл (включаючи дослидження і розробку нових продуктів, а також їх виробництво), маркетинг і продаж товарів. Угода «ГРУНТОПОСІВМАШ» і «ELVORTI» дає можливість розвивати галузь сільгоспмашинобудування нашого регіону.

Інформація про компанію

Назва:
BURGARD - виробник сільскогосподарської техніки
Тип компанії:
Виробник
Бренди:
Burgard

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2019
Організаційно-правова форма:
Публічне акціонерне товариство

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Сільгосп виробники польової рослинної продукції

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
25002, м. Кропивницький, вул. Генерала Родимцева, 106
Контроль якості:
Внутрішній
Сертифікати відповідності:
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner