Кошик
Немає відгуків, додати

Компанія "BURGARD" прийняла участь у міжнародній агропромисловій виставці "AGROEXPO - 2020"

У церемонії відкриття виставки прийняли участь міністр розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко, голова Ради федерації роботодавців України Дмитро Олійник, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, а також голова правління обласного об'єднання роботодавців Кіровоградської області Павло Штутман.

Серед організаторів цього масштабного комунікаційно-виставкового заходу ‒ Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Федерація роботодавців України, Торгово-промислова палата, Кіровоградська облдержадміністрація.

Особливість «АGROEXPO», що входити до ТОП-10 найбільших аграрних виставок Європи, в тому, що вона триває кілька днів, цьогоріч ‒ до 3 жовтня. А також має кілька локацій під відкритим небом та у критому павільйоні, загалом займає площу понад 125 000 м2, що дозволяє учасникам, вітчизняним та зарубіжним виробникам якомога повніше представити свою продукцію. Цієї осені тут сподіваються прийняти до 50 000 гостей.

Загалом «АGROEXPO» дозволяє кожному відвідувачу ознайомитися з новинками вітчизняної та світової техніки, придбати їх за вигідними цінами зі знижками, а також побачити техніку в роботі на демонстраційних показах.

А для виробників – це можливість знайті нових замовників, налагодити контакти з партнерами щодо співпраці у виготовленні нової техніки. Адже завдяки своєму активному розвитку протягом кількох попередніх років виставка дала імпульс до того, що велика кількість як аграріїв, так і виробників считают її подією «must visit», справжнім агрохаб-майданчиками для здійснення комунікацій, номером один у питаннях, що стосуються аграрної техніки та технологій, рослинництва та тваринництва, систем зберігання, переробки та логістики продукції агропромислового комплексу.

Компанія "BURGARD" - український виробник сільгосптехніки представила свою лінійку посівної та грунтообробної техніки.

Відвідувачі стенду мали можливість ознайомитися з цілим рядом розробок посівної техніки від бренду BURGARD, а саме: з навісною просапною сівалкою - BRUNA 8 та причіпними зерновими сівалками - ASTRID 5,4, та ASTRID 3,6. Та малі можливість ознайомитись з рядом грунтооброної техніки, а саме: з дисковими боронами BERTA 2400, 3200, 4000. Дякуємо організаторам та всім відвідувачам.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner