Кошик
Немає відгуків, додати

На AGRO-2021 компанія BURGARD представила новинки аграрної техніки

Основну частину учасників виставки склали заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що значною мірою сприяє розвитку та успіху українського агробізнесу.

Компанія BURGARD - український виробник сільгосптехніки представила свою лінійку посівної та грунтообробної техніки.

Відвідувачі стенду мали можливість ознайомитися з цілим рядом розробок посівної та грунтообробної техніки від бренду BURGARD, а саме: з навісною просапною сівалкою - BRUNA 8, причіпною зерновою сівалкою - ASTRID 5,4, та дисковою бороною BERTA 3200.

33-у Міжнародну агропромислову виставку AGRO-2021 відкрив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко. За його словами, ця виставка є ключовою для держави.

«Ми пишаємося тим, що в цьому році максимально концентровано направили кошти на підтримку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування, компенсації кредитної ставки, фермерства. Для нас важливо в наступному році цю підтримку збільшити і закласти основу для того, щоб аграрний сектор в Україні динамічно розвивався », - підсумував міністр.

На виставці AGRO-2021 були широко представлені вітчизняні виробники техніки. Загалом, близько 800 одиниць української сільгосптехніки виставлялися на виставці.

Ми вдячні нашим партнерам, учасникам та відвідувачам за активну участь у AGRO-2021 та запрошуємо на наш стенд на AGROEXPO 2021.

Інші новини
  • З 29 вересня по 02 жовтня 2021 року у місті Кропивницький проходила Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO-2021» з польовою демонстрацією техніки та технологій.
  • Участь у виставках та ярмарках є однією з популярних форм просування, рекламування продукції, товарів та послуг, інформації про діяльність суб'єктів господарювання. Вона дає можливість ознайомити покупців зі своїми виробами, а також налагодити партнерські відносини. Часто на цих заходах укладають угоди та продають товар. А нагороди, отримані на виставках, стають гарантією якості продукції підприємства для майбутніх покупців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner