Кошик
Немає відгуків, додати

Найбільш титуловані підприємства Єлисаветграда

Безумовно, найбільш титулованим серед підприємств Єлисаветграда та Єлисаветградського повіту був завод Ельворті. На конкурсах та виставках за період з 1882 по 1911 рік його продукція отримала більше 50 нагород, серед яких 37 золотих та срібних медалей.

Першу свою медаль, а вона була срібною, ельвортівська сівалка отримала на міжнародній виставці у 1882 році. У 1896 році на Всеросійській виставці у Нижньому Новгороді також були відзначені сівалки фірми Ельворті. А уже у 1900 році продукція заводу отримує золоту медаль Всесвітньої виставки у Парижі.

Як повідомляла газета «Голос Юга» у номері за 8 жовтня 1910 року, «на Екатеринославской выставке товариществу Р. и Т. Эльворти присуждена бронзовая медаль за просорезки, маслобойни, винтовой пресс и вальцовку хорошего качества».

Та ж газета наступного дня писала: «Награды. На выставке в Александрии получили награды следующие фирмы: Товарищество Бургард – 1) экстирпатор-мотыга – малая серебряная медаль; 2) сеялка обыкновенная рядовая и 3) сеялка для посева междурядьями кукурузы – бронзовая медаль Александрийского земства. А.Шкловского наследники – 1) рядовая сеялка – бронзовая медаль, 2) молотилка и конный привод – малая серебряная медаль Александрийского земства; 3) мельничные постава – похвальный лист главного управляющего земства и завод Акционерное общество Р. и Т. Эльворти – рядовая сеялка – большая золотая медаль Александрийского земства».

Читайте повний текст на https://dozor.kr.ua/post/najbilsh-titulovani-pidpriemstva-elisavetgrada-17222.html

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner