Кошик
Немає відгуків, додати

Компанія BURGARD прийняла участь у міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO - 2021

Компанія "BURGARD" - український виробник сільгосптехніки представила свою лінійку посівної та грунтообробної техніки.

Відвідувачі стенду мали можливість ознайомитися з цілим рядом розробок посівної техніки від бренду BURGARD, а саме: з навісною просапною сівалкою - BRUNA 8 та причіпними зерновими сівалками - ASTRID 5,4, та ASTRID 3,6. Та мали можливість ознайомитись з рядом грунтооброної техніки, а саме: з дисковими боронами BERTA 2400, 3200, 4000. Дякуємо організаторам та всім відвідувачам.

У відкритті AGROEXPO 2021 взяли участь міністр аграрної політики та продовольства України - Роман Лещенко, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації - Марія Чорна, Генеральний директор Федерації роботодавців України - Руслан Іллічов, заступник посла Великої Британії в Україні - Ніколас Гаробс, виконавчий директор офісу по залученню інвестицій (UkraineInvest) Сергій Цівкач.

Загальна площа експозицій цього року складає 125 000 квадратних метрів. Загальна кількість експонентів — 510, а учасників «Покровського ярмарку» — 500.

«АGROEXPO» входить до ТОП-10 найбільших аграрних виставок Європи, особливість її в тому, що вона триває чотири дні, цьогоріч ‒ до 2 жовтня. А також має кілька локацій під відкритим небом та у критому павільйоні, загалом займає площу понад 125 000 м2, що дозволяє учасникам, вітчизняним та зарубіжним виробникам якомога повніше представити свою продукцію.

Загалом «АGROEXPO» дозволяє кожному відвідувачу ознайомитися з новинками вітчизняної та світової техніки, придбати їх за вигідними цінами зі знижками, а також побачити техніку в роботі на демонстраційних показах.

А для виробників – це можливість знайті нових замовників, налагодити контакти з партнерами щодо співпраці у виготовленні нової техніки. Адже завдяки своєму активному розвитку протягом кількох попередніх років виставка дала імпульс до того, що велика кількість як аграріїв, так і виробників считают її подією «must visit», справжнім агрохаб-майданчиками для здійснення комунікацій, номером один у питаннях, що стосуються аграрної техніки та технологій, рослинництва та тваринництва, систем зберігання, переробки та логістики продукції агропромислового комплексу.

Інші новини
  • У цьому році понад 1000 компаній-учасниць з усіх куточків України продемонстрували новітні галузеві досягнення та інноваційні рішення, сучасну сільськогосподарську техніку та обладнання на AGRO-2021.
  • Участь у виставках та ярмарках є однією з популярних форм просування, рекламування продукції, товарів та послуг, інформації про діяльність суб'єктів господарювання. Вона дає можливість ознайомити покупців зі своїми виробами, а також налагодити партнерські відносини. Часто на цих заходах укладають угоди та продають товар. А нагороди, отримані на виставках, стають гарантією якості продукції підприємства для майбутніх покупців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner